Technologické postupy

Podívejte se na stručný popis technologií, které používáme k dekoraci.

potisk flakonku
Potisk skla

Potisk veškerého skla, skleniček, půllitrů, různých kelímků, lahví vína, válcovitých předmětů rotačním sítotiskem. U tisku rotačním sítotiskem je výhodou kromě nižší ceny i to, že lze bez problémů tisknout na plnou lahev vína.

Armenit-potisk reklamnich predmetu
Pískování

Pískování skla, skleniček, či kamene. Používá se k dekorování u skleniček na víno či pivních půllitrů s potiskem. Je to nezničitelný a přitom decentní potisk reklamních předmětů. Vytváříme také pískování na dárkové skleničky apod.

imitace piskovani
Imitace pískování

Tato nová technologie plně nahrazuje pískování, neboť se jedná o propracovaný technologický postup při kterém docílíme za pomocí vypalovacího obtisku, stejného dekoru, jako by se skutečně pískovalo.

sublimacni potisk armenit
Sublimační potisk

Sublimační potisk na hrnky, ale i spoustu dalších dárečků, je vhodný pro jednotlivé kusy coby dárky s potiskem (například hrnek s vlastní fotografií), ale používáme ho i při tisku pro firmy, hotely, reklamní akce.

potisk
Pískování do obarvených porcelánových hrnků

Jednou z nejvyhledávanějších služeb je právě tato. Po obarvení např. hrnku umíme tento dekorativně pískováním vybrousit a vznikne tak velice hezký dárek či reklamní předmět s potiskem. Umíme pískovat i velice jemné linky či detaily, ale je lepší se s námi nejdříve poradit o tom co je a co není možné.

potisk armenit
Obarvení hydro-glazurou

Obarvení porcelánových hrnků, skla, šálků s podšálkem na barvu kterou si určíte. Obarvujeme hydro-glazurou do odstínu Pantone, který nám zákazník zadá. Dokážeme tak vytvořit elegantní a originální hrnky s vlastním potiskem nebo i šálky s podšálkem.

vypalovaci obtisk armenit
Vypalovací obtisky

Vypalovací obtisk na sklo, keramiku, porcelán i plast. Vypalovacím obtiskem se dá potisknout téměř vše. Je to naše nejpoužívanější technologie. Pálíme ve vlastní komorové peci.

potisk
Obarvení skla

U barvení skleniček či jiného skla je výhodou, že lze glazuru vyrobit jak krycí, tak ale i transparentní s nádechem, kde výsledkem je sklo vypadající velmi elegantně a decentně.

potisk na plnā lahve pro FF v KV
Potisk na plné lahve

Umíme potisknout i plné lahve, což je obrovská výhoda. Nedávají se do pece, nevypalujeme tedy obtisky, ale tiskne se pomocí rotačního sítotisku.

Rotační sítotisk

Tato technologie je vhodná u jednoduchého tisku, kdy se tiskne několik set či tisíc kusů. Dokážeme takto potisknout hrnky levně, rychle a přitom velmi kvalitně.

CO VÁS ZAJÍMÁ

Nejčastější otázky

Prohlédněte si nejčastější otázky kolem potisku i dalších věcí souvisejících se zakázkou.

Záleží na okolnostech jako je složitost dekorace a počtu kusů, ale snažíme se držet se termínu kolem třech týdnů.

Především logo ve vektorech, křivkách. Dále pak u tisku musíme znát barevnost s domluvit si s Vámi umístění a velikost tisku.

Pokud použijeme tzv. GASTRO výpal, tak tento je prakticky nezničitelný. Na druhou stranu u tohoto výpalu se nedají dost dobře trefit některé barvy Pantone. Mnohem častěji používáme běžný výpal, který je vysoce odolný na myčky a přitom se dá snáze trefit barevnost. Také je tento výpal vhodný u potisku cmykem.

Ano obarvíme hrnek hydro-glazurou v Pantone odstínu, který si určíte.

Velmi často obarvujeme skleničky a to lesklou i matnou glazurou. Sklenička může být obarvená buď jen nádechem, nebo se použije krycí barva.

Ano dodáme Vám na přání hrnek či třeba půllitr zabalený jak potřebujete v krabičce z přírodního materiálu nebo bílého kartonu. Tyto krabice, krabičky můžou být opatřeny okénkem, výstelkou...