Služby

Vytvoříme pro Vás dárek o jednom kuse, stejně jako tisícový náklad.

CO NABÍZÍME

Pojďme najít službu, která je pro Vás ta pravá.

Zde se nacházíte na základní křižovatce dle toho, jestli jste firma a žádáte desítky, stovky či tisíce kusů a nebo jste jednotlivec, který chce jedno triko, jeden hrnek či jiný dárek.

Potisk jednotlivých předmětů

Rádi vyjdeme vstříc i lidem, kteří chtějí 1 ks coby jako dárek. Máme spoustu hrníčků k tomu účelu určených, ale uděláme i triko, podložku pod myš, peněženku a další.

potisk hrnicku

Množstevní potisk

Tiskneme pro hotely, muzea, kavárny, reklamní agentury a jiné firmy. Množství je minimálně 50 ks. Spíše kvůli ceně doporučujeme alespoň 100 ks.

PROČ ARMENIT

Vaše značka si zaslouží to nejlepší

Podívejte se na základní výhody, které vám naše společnost nabízí.

Zkušenosti

Velká zkušenost s potiskem, pískováním i glazováním do Pantone glazury zaručí Vaší spokojenost s výsledným dílem.

Sjednocený přístup

Jsme poměrně malá firma, kde levá ruka ví co dělá pravá. Každá zakázka je pro nás velmi důležitá. S tím je spojená ruku v ruce i příjemná cena pro vás.

Vlastní výroba

Nepřeprodáváme cizí práci, ale skutečně u nás vše tvoříme. Proto si víme s mnoha postupy rady a dokážeme zvolit vždy ten nejlepší technologický postup.

Široká nabídka

Spolupracujeme už mnoho let se zásadními velkými dodavateli skla i porcelánu a tak máme spoustu zboží na dosah v řádu pár dnů.

NAŠE KVALITY

Kreativita až k vám domů

Nechte nás vyrobit pro vás třeba hrníček s potiskem, který bude příjemně a mile reprezentovat vaší firmu a bude dělat radost vašim zákazníkům u nich doma nebo v jejich kanceláři.

Odolný potisk

Dokážeme i potisk vhodný do gastronomických provozů. Takový potisk musí vydržet mnohem víc než jak je namáhán v domácích myčkách. Máme s tímto letité zkušenosti a vlastníme potřebnou technologií.

Dárky na míru

Jestli krom firemních sklenic či šálků hledáte i dárek pro svého blízkého, tak i toto můžete vyřešit rovnou tady u nás, protože máme k tomuto účelu speciální webové stránky, kde toto nabízíme.

Cena na vyžádání

Nebojte se nás zeptat jak by vyšlo cenově třeba to, kdybychom pro vás vyrobili hrnek v barevné glazuře, kterou si vy určíte dle Pantone odstínu.