Hrnky s vlastním potiskem

 

Hrnky s vlastním potiskem pomocí rotačního sítotisku.

Tato technologie je vhodná u jednoduchého spíše jednobarevného tisku, kdy se tiskne několik set či několik tisíc kusů. Dokážeme takto potisknout hrnky levně, rychle a přitom velmi kvalitně. Barva je vysoce odolná na mytí v myčkách. 

 

 

 


 

Vypalovací obtisky

Vypalovací obtisk na sklo, keramiku, porcelán i plast. Ano i na plast. Vidíte dobře :). Vypalovacím obtiskem se dá potisknout téměř vše. Je to naše nejpoužívanější technologie. Pálíme ve vlastní komorové peci, případně u větších zakázek (mnoho tisíc kusů) spolupracujeme s firmou, která má průběžnou vypalovací pec.

 


 

Obarvení porcelánových hrnků, skla, šálků s podšálkem na barvu kterou si určíte. Obarvujeme hydro-glazurou do odstínu Pantone, který nám zákazník zadá. Dokážeme tak vytvořit elegantní a originální hrnky s vlastním potiskem nebo i šálky s podšálkem… a to už od 100 ks! 

 

 

 


Pískování do obarvených porcelánových hrnků. Jednou z nejvyhledávanějších služeb je právě tato. Po obarvení například hrnku (barva může být lesklá nebo matná), umíme tento dekorativně pískováním vybrousit a vznikne tak velice hezký dárek či reklamní předmět s potiskem. Umíme pískovat i velice jemné linky či detaily, ale je lepší se s námi nejdříve poradit o tom co je a co není možné v případě hrnku s vlastním návrhem potisku.

 

 

 


 

Hrnek s vlastní fotografií

Sublimační potisk na hrnky, ale i spoustu dalších dárečků, je vhodný pro jednotlivé kusy coby dárky s potiskem (například hrnek s vlastní fotografií), ale používáme ho i při tisku pro firmy, hotely, reklamní akce, premiéry. 

 

Načítám, prosím vydržte...